Lazerle Genital Renk Açma

Cinsel yaşamımız, vücuttaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik de çok büyük önem taşımaktadır.

Lazerle Vajina Beyazlatma

Genital organının görüntüsünden hoşnutsuz pek çok genç kadın bu sorunlarını kimseyle paylaşamamakda ve cinsel birliktelikde başarısız olacağı kaygısıyla kendilerine güvenlerini kaybederek cinsel birlikteliği ve evlenmeyi ertelemektedir.

Psikolojik ve fizyolojik sorunlara yol açabilen şekil ve görünüm bozuklukları kişinin kendine olan güvenini azaltmakta ve cinsellikten gerektiği gibi keyif almasını engellemektedir. Yine sosyal ortamlarda da kendini kötü hissetmesine neden olmaktadır. Oysa artık genital renk koyuluğunun çözümü lazerle göründüğünden çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Genital lazer estetiği uygulamalarının yaygınlaşması ile pekçok kadının gizli sorunlarına estetik çözümler sağlanarak özgüvenleri kazandırılmaktadır. Lazer genital bölgede; ağda, epilasyon, güneş, ilaç kullanımı, hamilelik ve yaşlanma, menopoz, ergenlik gibi durumlarda ortaya çıkan renk koyuluklarının ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Lazer uygulamasından kısa süre sonra ışıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.

Bu uygulamalarla sadece görsel renk bozuklukları değil aynı zamanda genital bölgede hücresel gençleştirme de yerine getirilmektedir. Böylece hastaların hayat kaliteleri yükseltilirken, psikolojik bozuklukları da düzelmektedir. Lazerle genital renk açma uygulaması ortalama 30 dakika süren ve lokal anestezi eşliğinde yapılan bir uygulamadır. Uygulamadan yaklaşık 10 gün sonra etkinliği gözle görülür bir şekilde hissedilir. Hastaların hiçbir aktivite kısıtlaması sözkonusu değildir.

Zararlı kimyasal madde içeren bazı renk açıcı ürünlerin aksine, lazerle çok daha güvenli bir uygulama ile genital bölge renk koyuluğunuz sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşacaktır.

cinsel birlikteliği veya evlenmeyi ertelemeyin!

Genital bölge koyuluğu için, lazerle genital renk açma uygulaması yaptırın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arama yap

+